Bel 0800-0188
Gratis (en anoniem)
Chat met CSG
Gratis (en anoniem)

Dolle Mina 040 Invites – Benefietavond in Altstadt voor Centrum Seksueel Geweld

15 september 2025

Op donderdag 25 september organiseert Dolle Mina Eindhoven in Altstadt de allereerste editie van ‘Dolle Mina 040 Invites’ – een benefietavond rond het thema: “De nacht is ook van ons!”
De opbrengst gaat naar Centrum Seksueel Geweld!

Tijdens ‘Dolle Mina 040 Invites’ zijn er optredens van o.a. Marije Bruinsma, Nienke Esther Grooten, Antoine Panaché, .Cleo, Poetic Falunku, Claire Despair én kun je – speciaal voor dit benefiet geschreven – gedichten aan de muur lezen. Samen vormen muziek, spoken word, woordkunst en drag performances een krachtige vuist voor dit belangrijke thema.

“De nacht is ook van ons! Veiligheid voor iedereen: in de nacht, overdag, op straat, thuis. Overal, altijd!” – Dolle Mina Eindhoven

Wil jij bijdragen aan directe hulp voor slachtoffers van seksueel geweld?

Kom op 25 september van 19 tot 23 uur (vrij toegankelijk) naar Altstadt Eindhoven en neem vrienden, buren en familie mee, zodat we een mooi bedrag bijeen kunnen brengen voor het belangrijke werk van Centrum Seksueel Geweld!

Voel jij (vrouw/x/man) je solidair met de kracht van het thema “De nacht is ook van ons!” en wil jij ook jouw gedicht tijdens de avond aan de muur zien? Mail naar: [email protected] voor meer info en instructies. Alle steun helpt om verandering mogelijk te maken. Samen maken we de dag én de nacht van iedereen!

Over het Centrum Seksueel Geweld
In het Centrum Seksueel Geweld werkt een team van artsen, verpleegkundigen, politie en andere hulpverleners samen om specialistische zorg te geven. Slachtoffers van seksueel geweld korter dan een week geleden kunnen 24/7 bij het Centrum Seksueel Geweld terecht door te bellen naar: 0800-0188. Ook mensen die langer geleden met misbruik te maken hebben gehad kunnen hulp vragen door binnen kantoortijden te bellen of buiten kantoortijden te chatten.

Dolle Mina Eindhoven